KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557099

nr 1655 7099

Helene Fahl

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Flicka vid sjö. Signerad, daterad 2019, oramad. Olja på duk, 92x73 cm

Helene Fahl, svensk konstnär född 1957.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 november 2024
kl 18:29:42

4/11 18:24:42 1      Vinnande bud

Helene Fahl

Läs mer om Helene Fahl